Kupa e Afrikës 2012, golat më të bukur (VIDEO)
Duke pritur gjysëmfinalet e Kupës së Afrikës 2012 mes Zambia-Mali dhe Mali-Bregu i Fildishtë, Portali Albeu ju servir momentet dhe golat më të bukur realizuar deri tani në evenimentin e 28-të dhe më të madh sportiv vjetor në kontinentin afrikan. /albeu.com/


Shikim të këndshëm:

<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/bDvOkccsDt4?version=3&hl=en_US&rel=0">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>
Shtuar më 08/02/2012, ora 11:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori