Kupa e Afrikës ve në dilemë Milanin për Drogba
Edhe nga Anglia vijnë zëra për një transferim të mundshëm në janar të Didier Drogba te Milani. Sipas raportimeve të fundit të "Mirror", sulmuesi nga Bregu i Fildishtë që luan për Chelsea është praë skadimit të kontratës me klubin londinez dhe po mendon të largohet prej andej në merkaton e dimrit.

Nga ana e saj, klubi i Milanit nuk ka marrë ende një vendim pëfundimtar duke parë që Drogbafillim të vitit 2012 do të jetë i angazhuar me kombëtaren e tij në Kupën e Afrikës dhe që do qëndrojë me Bregun e Fldishtë deri në gjysmën e shkurtit të ardhshëm. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2011, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori