Kupa e Shqipërisë, Partizani, Kukësi dhe Luftëtari kualifikohen në raundin tjetër!
Janë luajtur sot 3 ndeshjen e kthimit në Kupën e Shqipërisë.

Partizani, Kukësi dhe Luftëtari janë skuadrat që kanë arritur të kualifikohen pa probleme në turin tjetër.

Partizani mundi me rezultatin e ngushtë 1-0 skuadrën e Vorës, ndërkohë që Kukësi fitoi 6-0 kundër Shkumbinit. Luftëtari, kaloi më tej falë fitores së ngushtë 2-1 përballë Turbinës.

Rezultatet në Kupë:

GRUPI A

Partizani – Vora 1-0 (3-0)

GRUPI B

Kukësi-Shkumbini 6-0 (3-1)

Luftëtari-Turbina 2-1 (1-0)
Shtuar më 01/10/2019, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori