Kuqezinjtë japin urimet për Vitin e Ri (VIDEO)
Futbollistët e Kombëtares shqiptare, ua kanë uruar të gjithëve festat e fundvitit, duke u dëshiruar jetë të gjatë dhe të lumtur.

FSHF ka publikuar një video që mund ta shikoni më sipër.
Shtuar më 30/12/2019, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori