Kur Cristiano Ronaldo ishte 16 vjeç (VIDEO)
Një video e veçantë po qarkullon në rrjetet sociale në të cilën shfaqet ylli portugez Cristiano Ronaldo kur ishte vetëm 16 vjeç.

Bëhet fjalë për sezonin 2001-2002 kur "Topi i Artë" ishte ende pjesë e Sporting Lisbonës.

video shfaqen stërvitjet e tij, driblimet dhe golat, të cilat bënë që një vit më pas ai të transferohet në "Old Trafford", te Manchester United ku u bë edhe i famshëm në mbarë botën. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 18:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori