Kur Ibra takonte për herë të parë Ronaldon (VIDEO)

Pëlqej
Zlatan Ibrahimoviç është një fan i Ronaldo Fenomenit. Këtë gjë suedezi e ka shprehur edhe në librin e tij. Hera e parë që të dy janë parë ballë për ballë ka qënë derbi i Milanos Milan-Inter në vitin 2007 kur Ibra luante për zikaltrit dhe braziliani për kuqezinjtë.

Para nisjes së ndeshjes Zlatan nuk i hoqi kurrë sytë nga Ronaldo, i dehur nga gëzimi që po luante përballë idhullit të tij. /albeu.com/


Shtuar më 25/09/2014, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori