Kur Ronaldo zhgënjen dhe super të dashurën e tij (FOTO LAJM)

Ka shumë mënyra se si një mashkull mund të bëjë për vete një femë. Disa zgjedhin dhurimin e luleve, disa të tjerë darka romantike, ose duke i thënë disa komplimenta.

Por ta ftosh në stadium në "Santiao Bernabeo" dhe të humbasësh me Celsta Vigon, me siguri që nuk është ndonjë metodë efikase, raporton Albeu.

E dashura e yllit portugez, Georgina Rodriguez ishte e pranishme në mbrëmë në stadium që të shihte spektakël nga portugezi, por humbja siç duket dhe nga fotot e ka mërzitur.

Ylli i Realit tashmë duhet të korrigjojë gabimin që në sfidën e radhës./albeu.com/


Shtuar më 19/01/2017, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori