Kush shënoi, Liverpool kalon në avantazh ndaj Leicester Cityt (VIDEO)
Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Leicester Cityt në "Anfield Road".

Ai që ka shënuar është sulmuesi, Sadio Mane në minutën e 3'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta 8'. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2019, ora 21:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori