Kushton 250 mijë paund, Paul Pogba prezanton Ferrarin e tij (FOTO LAJM)

Paul Pogba ka shkuar sot në stërvitje të Manchester United me Ferrarin e tij të ri...por a është ai i përshtatshëm për beben e tij, pasi që Pogba është bërë baba.

Francezi ka arritur në bazën stërvitore të Manchester United me Ferrarin e tij ngjyrë të verdhë të cilin e ka blerë së fundmi-por atij do të duhet të këtë një makinë tjetër pasi që është bërë edhe baba.

Kjo ka ndodhur brenda pak javëve që 25 vjeçari, fitues i Botërorit, është bërë pjesë integrale e Ole Gunnar Solskjaer dhe skuadrës tyre të ngjallur.

Për ta festuar këtë javë të madhe, Pogba ka blerë një Ferrari ngjyrë të verdhë-Ferrari 812 Superfast që kushton më shumë se 250 mijë paund. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori