Kushton 7 mijë euro nata, pamjet brenda jahtit luksoz ku po kalon pushimet Messi (FOTO LAJM)

Leo Messi po shijon pushimet e tij luksoze.

Ylli i Barcelonës i dha fund ditëve të qeta në ishujt e Karaibeve dhe tashmë ka zgjedhur plazhin e Ibizas për të mbyllur turin e pushimeve.

Mediat katalane raportojnë se Messi i shoqëruar nga bashkëshortja e tij ka marrë me qira një jaht super luksozkushton 7070 euro për 24 orë.

Në brendësi të jahtit janë 4 dhoma gjumi me sallë pritje për 10 të ftuar, nuk mungon kinemaja, lojërat e ujit dhe 2 anije të vogla.
Shtuar më 30/07/2019, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori