Kuzhe: Shqiperia ne grup te veshtire
Albeu.com
Franca, Rumania, Bosnje-Herzegovina, Bjellorusia dhe Luksemburgu kompletuan dje një grup të veshtire për Kombëtaren kuqezi: Grupin D. Përveç Luksemburgut, asnjë llogari e momentit në letër nuk ka garanci për tanët.
I këtij mendimi është e dhe trajneri i Shqipërisë, Josip Kuzhe. “Është një grup i vështirë. Kundërshtarët në individualitetet e tyre, janë të gjithë shumë të veçante dhe të fortë. Mund të kishim shanse më të mira në vazot 3 dhe 4”-është shprehur trajneri Kuzhe.
Shtuar më 08/02/2010, ora 20:23
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori