Ky do të jetë kapiteni i Realit për ndeshjen kundër CSKA-s
Real Madridi nesër do të luaj në transfertë kundër CSKA Moskës.

Mbrojtësi dhe kapiteni i Los Blancosve, Sergio Ramos do të mungoj pas një dëmtimi kundër Atleticos.

Dhe për nesër shiritin e kapitenit do e mbaj sulmuesi francez, Karim Benzema. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 23:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori