Ky është arbitri i cili do të vendos drejtësi në derbin mes Juventusit dhe Interit
Pëlqej
Nesër luhet derbi mes dy rivalëve të përjetshëm, Juventus dhe Interit, shkruan Albeu.com.

Për këtë takim, Federata e Futbollit Italian ka caktuar arbitrin Massimiliano Irrati.

Irrati ka qenë gjyqtar në një ndeshje të Interit këtë sezon, atë në transfertë ndaj Lazios, të cilën zikaltërit fituan 3-0. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori