Ky është goli i javës (VIDEO)
Joussef Toutouh, futbollisti i klubit Esbjerg në kampionatin danez të futbollit, është autor i një supergoli në ndeshjen e kësaj fundjave përballë Randers.

Golazo i Toutouh u shënua nga një distancë e konsiderueshme duke kontrolluar mirë topin dhe më pas me një goditje fluturimthi e çoi topin në trekëndëshin e portës, duke mos i dhënë asnjë shans për të reaguar portierit kundërshtar. /albeu.com/

Shtuar më 16/04/2013, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori