Ky është klubi që firmosi me djalin e Ronaldinhos
Djali i legjendës se futbollit, Ronaldinhos, duket se po ndjek gjurmët e të atit.

Sipas asaj që raportohet nga mediat e sportit thuhet se 13-vjeçari, Joao Mendes ka nënshkruar me klubi e kampionatit brazilian, Cruzeiros.

Jao Mendes dhe nëna e tij kanë arritur marrëveshje me klubin brazilian pasi kishin refuzuar ofertën e Paris Saint-Germainit. /albeu.com/Shtuar më 17/08/2018, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori