Ky është kundërshtari i radhës për Florian Markun
Pëlqej
Florian Marku duket se nuk ka të ndalur. Kickboxer-shqiptar ka bërë me dije se do të zhvillojë sërish një përplasje brenda në kafaz me rusin Sergei Klyuev.

Në pallatin e sportit “Asllan Rusi” ai arriti të mposhtë serbin Sladjan Dragisiç dhe tashmë duket se radha i ka ardhur një rusi.

Megjithatë edhe pse 19 vjeç Sergei Klyuev ka arritur të fitoj 6 ndeshje nga 7 të luajtura në MMA, ndërsa Marku ka fituar 6 ndeshje në po aq të zhvilluara.
Shtuar më 09/08/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori