Ky është lojtari i ndeshje Al-Jazira - Real Madrid (FOTO LAJM)

Pëlqej
Real Madrid fitoi me shumë vështirësi 2-1 ndaj Al-Jazira, për të kaluar në finale të Kupës së Botës për Klube.

Lojtari më i mirë i këtij takimi ishte mesfushori kroat, Luka Modric, i cili asistoi te goli i parë dhe dhuroi disa pasime fantastike, duke i mahnitur spektakotorët.

finale madrilenët do të përballen me Gremion. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2017, ora 20:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori