Ky është lojtari më i shpejtë i United për sezonin 2015/16
Sipas statistikave të "Opta", francezi Anthony Martial ka bërë vrapimin më të shpejt të sezonit 2015/16 dhe atë në ndeshjen kundër Newcastle UTD.

Shpejtësia e Martialit në atë ndeshje ishte 35.25 km për orë. Në vendin e dytë u rendit, Marcus Rashford.
Shtuar më 29/05/2016, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori