Ky është Messi i ri i Barcelonës, një gol perlë (VIDEO)
Tek Barcelona po lind nje Messi i ri. Ai eshte Carles Alena, nje djalosh qe ka nje talent te padiskutushem.

Në përballjen në mes të rinjve të Barcelonës dhe Romës, katalanasit kanë barazuar me rezultat 3-3, kurse goli i tretë ishte thjesht fantastik.

Autori i këtij goli është Carles Alena, i cili cilësohet si ‘Messi i ri’ i Barcelonës, pasi deri më tani ka shënuar pesë gola në këtë garë.

Me kete ritem Alena shume shpejt do jete pjese e skuadres se pare te Barcelones.
Shtuar më 24/11/2015, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori