Ky është momenti kur mbrojtësi i Liverpoolit godet në kokë Messin (VIDEO)
Në fillim të ndeshjes mes Liverpoolit dhe Barcelonës, mbrojtësi Robertson goditi në kokë Messin teksa ky i fundit ishte rrëzuar në fushë pas një ndërrhyrje.

Messi më pas u turpërua veprimin e ulët të Robertsonaq sa vrapoi drejt tij dhe u përball me të. Pas kësaj, gjyqtari i thirri që të dy të duku iu ulur gjakrat futbollistëve /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2019, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori