Ky është numri që do të mbaje Sanchez në fanelë
Alexis Sanchez do të largohet nga Manchester United, dhe do t'i bashkohet ekipit të Inter.

Sipas asaj që raporton “Sky Sport” ditën e sotme pritet që të zyrtarizohet gjithçka.

Madje Sanchez e ka zgjedhur dhe numrin që do të mbajë mbi shpinë, atë me nr7.

30 vjeçari do të kalojë tek “zikaltrit” në formën e huazimit me të drejtë blerje në fund të sezonit.
Shtuar më 20/08/2019, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori