Ky është sekreti i formës së shkëlqyer që po kalon Borussia Dortmund (VIDEO)
Borussia Dortmund po kalon një formë fantastike ku e kanë mbyllur pjesën e parë të sezonit si kampion dimri.

Pas 17-javëve të zhvilluara dhe me një diferencë 6 pikë nga kampionët e Bayern Munich, ekipi verdhezi është rikthyer në stërvitje për të filluar përgatitjet për fazën e dytë dhe më të rëndësishme të kampionatit.

Në stërvitjen e zhvilluar shikohet Reus me shokë që po kalojnë një kohë shumë pozitive dhe ndihen të kënaqur. Ata bëjnë sikur luajnë, duke e xhungluar “topin” imagjinar, duke bërë shaka e duke qeshur pafund në stërvitje. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2019, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori