Ky është super formacioni që po projekton Mourinho për sezonin e ri (FOTO LAJM)

Donnarumma
Pëlqej
Manchester United deri më tani në merkato ka siguruar vetëm firmën me mbrojtësin e Benficës, Victor Lindelof, por strategjia e Jose Mourinhos është për të sjellë disa yje të tjerë në "Old Trafford".

Strategu portugez po ndërton një ekip të frikshëm për çdo rival dhe në Ligën e Kampionëve, pasi me një blerje të mundshme të Ronaldos dhe Moratës, apo dhe Donnarummës në portë, kundërshtarët duhet të maten mirë ndaj ekipit anglez.

Portali "Albeu" ju sjell formacionin e mundshëm të United në sezonin e ri sipas zërave të fundit në merkato. /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2017, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori