Ky ishte gjesti i Putinit ndaj princit Saudit pas golit që Rusia i bëri Arabisë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe Princi i Kurorës së Arabisë Saudite Muhamed bin Salman janë duke e ndjekur sëbashku ne stadium ndeshjen hapëse të botërorit mes dy vendeve.

Në momentin kur Kazisky shkundi portën e arabëve, Putin iu drejtua princit Muhamed bin Salman me disa fjalë duke i shtrënguar dorën, shkruan Albeu.com.

Të dy vendet kanë marrëdhënie shumë të mira bashkë dhe ndoshta Putin i ka thënë se bëhet fjalë vetëm për futboll dhe asgjë më shumë duke e "ngushëlluar" disi princin fuqiplotë saudit. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori