Ky lojtar ka nisur një përplasje El Clasico në merkato
Nga Spanja raportohet se Barcelona po avancon për të nënshkruar me Dani Ceballos.

Mesfushori shkëlqeu gjatë Kampionatit Evropian me Spanjwn dhe ka tërhequr interes nga një mori klubesh.

Por Barca është e vendosur të rivalizojë Real Madridin pwr yllin e Betis, transmeton Albeu.com.

SPORT raporton se Ceballos është në dispozicion për rreth 20 milionë euro dhe Barca e dëshiron atë si një pasardhës afatgjatë ndaj Andres Iniesta. Real Madrid nga ana tjetwr sipas wshtw favoriti pwr tw nwnshkruar me mesfushori teksa kanw nidur bisedimet me Betisin. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori