Ky mund të jetë kundërshtari i ardhshëm i Poirier
McGregor u përball me të papriturën, pasi u mposht me nokaut nga Dustin Poirier në ndeshjen e tij të rikthimit.

Irlandezi u lëndua keq në këmbë, ku edhe e humbi ndeshjen.

Ndërsa, Dustin Poirier flet me gazetarët pas fitores së tij kundër Conor McGregor në UFC 257 dhe shpjegon pse një luftë kundër Michael Chandler nuk është në planet e tij.

"Diamanti" nga Amerika, shpreh interes për një luftë me Nate Diaz ose një luftë trilogjike kundër McGregor.
Shtuar më 24/01/2021, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori