Ky pritet të jetë grupi i "ferrit" në Champions
Me fillim në ora 17:00 në Gjenevë të Zvicrës, hidhet shorti për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Do të jenë 32 skuadrat më të mira evropiane do të vihen në tetë grupe, me nga katër ekipe.

Në të katër vazot ka skuadra jashtëzakonisht të njohura, sidomos në dy vazot e para.

Por cili mund të jetë grupi më i fortë që mund të tërhiqet gjatë shortit, i njohur si grupi i "ferrit".

Bayern Munich nga vazoja e parë, Barcelona nga vazoja e dytë, Inter nga vazoja e tretë dhe Marseille nga vazoja e katërt, mund të nxjerrin grupi i "ferrit".

Bayern Munich

Barcelona

Inter

Marseille
Shtuar më 01/10/2020, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori