Ky super gol i Shkëlzen Gashit po bëhet viral në rrjet (VIDEO)


Sulmuesi shqiptar, Shkelzen Gashi po shkëlqen në ligën Amerikane MLS pranë klubit të Colorado Rapids.

Ai së fundmi ka shënuar një super gol që po bëhet viralrrjet.

Gashi në minutën e 26' ekzekutoi një goditje dënimi me shumë mjeshtëri.

Portieri kundërshtar ende nuk ishte i gatshëm, mirëpo goli i Gashit u quajt i rregullt pasi arbitri kishte vërshëllyer për goditje.

Kujtojmë se Gashi u transferua te klubi amerikan në vitin 2016 nga Baseli, dhe deri më tani i ka 64 paraqitje, 13 gola dhe 6 asistime. /albeu.com/

Shtuar më 23/09/2018, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori