Ky tifoz është i çmendur, mban premtimin e dhënë në "Twitter” (VIDEO)
Pëlqej
"Do të pushtoj fushën", këtë premtim u kishte dhënë miqve të tij në “Tëitter” tifozi i tre luanëve Xhejk Piçi.

Për tA bërë këtë gjest, ai kishte kërkuar një shpërndarje të videos së tij nga të paktën 400 persona. Dhe teksa shifra u kalua shumë shpejt, në minutën e 69-të, tifozi Xhejk Piçi kaloi gardhin e sigurisë dhe teksa iu shmang dy policëve, zbriti në fushë, përqafoi Rashfordin dhe Kejnin e vazhdoi edhe për disa metra të tjerë vrapin, derisa iu dorëzua forcave të rendit që e ndaluan.

Policia e kuptoi që ai kishte vetëm qëllime të mira dhe për këtë arsye ai nuk u arrestua. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori