Kylian Mbappe i jashtëzakonshën në Champions
Kylian Mbappe është një ndër talentët më premtues në botën e futbollit.

19-vjeçari ka startuar sonte për PSG në ndeshjen kundër Napolit në "San Paolo".

Ai assistoi te goli i Juan Bernat në minutën e 45+2'.

Por tani ai ka shënuar 17 gola në 18 ndeshje në UEFA Champions League (12 dhe 5 assists). /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2018, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori