La fushën i dëmtuar kundër Napolit, nga Chiellini vijnë lajme të kqija
Pëlqej
Humbja në përballjen me Napolin nuk është i vetmi problem për Zonëjn e Vjetër.

Juventusi duhet të vuajë edhe pasojat e kësaj sfide. Dëmtimi që pësoi qëndërmbrojtësi Giorgio Chiellini në duelin ndaj të kaltërve të Sarrit do ta mbajë jashtë derbit të Italisë ndaj Interit që do të zhvillohet të shtunën e ardhshme dhe që mund të rezultojë një sfidë përcaktuese për fatet e titullit kampion.

Një humbje e madhe kjo për Massimiliano Allegrin. Mbrojtësi do t’u nënshtrohet të tjera analizave ditët në vijim për të mësuar më shumë për shkallën e dëmtimit. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori