La Liga, Barça kërkon të dalë nga kriza ndaj Sevillas
Sot do të kthehet në fushën e lojës skuadra e Barcelonës e cila do të luajë në orën 20:45 përballë Sevillas. Katalanasit po kalojnë një periudhë të errët në kampionat pasi kanë zhgënjyer në ndeshjet e fundit.

Ndërkohë që sa i përket skuadrësSevillas, andaluzianët vijnë në këtë takim pas katër fitoreve radhazi dhe detyra e tyre është të mos dalin pa pikë nga “Camp Now”.

Në këtë takim trajneri Valverde nuk pritet të bëjë rrotacion pasi pikët e plota janë detyrim pavarësisht se në mesjavë do të luajnë në champions përballë skuadrës së Interit. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori