La Liga: Mposhtet Barcelona (VIDEO)
Albeu.com
Janë zhvilluar ndeshjet e mbetura të kampionatit spanjoll. Në ndeshjen kryesore të ditës së sotme, Barcelona është mposhtur nga Atletico Madridi. Golat për Atletico Madridin i kanë shënuar Diego Martin Forlan (9') dhe Simao Sabrosa (23') ndërsa Ibrahimovic (27') shënoi golin e vetëm për Barcelonën.Ja rezultatet:

Racing Santander 0 : 3 Malaga
Getafe 2 : 2 Almeria
Valladolid 1 : 1 Zaragoza
Espanyol 2 : 0 Deportivo
Sevilla 1 : 0 Osasuna
Atletico Madrid 2 : 1 Barcelona


Ja golat:


Atletico Madrid 2 : 1 Barcelona
Sevilla 1 : 0 Osasuna
Espanyol 2 : 0 Deportivo

Shtuar më 15/02/2010, ora 05:07
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori