La Liga, Reali dhe Villareali shenojne fitore (VIDEO)
Albeu.com
Fitore e thellë me rezultat 3:0 e Real Madridit në ndeshjen me Xerezin. Golat për Realin u shënuan nga Alvaro Arbeloa (64') dhe Cristiano Ronaldo (69' dhe 71').Ja rezultatet:

Sporting Gijon 1 : 1 Valencia
Xerez 0 : 3 Real Madrid
Villarreal 2 : 1 Athletic


Ja golat:


Xerez 0 : 3 Real Madrid
Villarreal 2 : 1 Athletic

Shtuar më 14/02/2010, ora 03:30
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori