Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Lacazette është në Londër, a duhet të gëzohet Arsenalit
Jean-Michel Aulas presidenti i Lyoni ka refuzuar faktin se lojtari i tij është në Londër për të nënshkruar me Arsenalin.

Ai ka pranuar faktin se ylli i tij është në Londër, por ka rrëzuar faktinLacazette është aty për të firmosur me Arsenalin. Arsenal ka kohë që i është qepur pas lojtarit, transmeton Albeu.com.

Sipas mediave angleze lojtari është shumë pranë nënshkrimit pasi mosrënia dakord midis dy klubeve është vetëm pak miliona. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori