Lacazette i jep përsëri avantazhin Francës (VIDEO)

Pëlqej
Franca ka kaluar sërish në avntazh kundër Gjermanisë

Dhe ai që ka shënuar golin është po sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette, që merr një top nga Kylian Mbappe.

Sfida po zhvillohet dhe është minuta e 75'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori