Laçi kalon në avantazh ndaj Anorthosis
Po luhet në qytetin e Larnakës në Qipro, ndeshja e parë për turin e parë eliminator në Europa League mes Anorthosis dhe Laçit.

Kurbinasit kanë shtangur vendësit në minutën e 21' pasi Hoxhallari ka shënuar golin e parë të takimit.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 25'. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 19:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori