Lajm i keq për fansat, Barcelona konfirmon lëndimin e Messit
Sulmuesi Lionel Messi është lënduar dhe këtë e ka konfirmuar zyrtarisht Barcelona.

Argjentinasi ka pësuar lëndim në kofshën e këmbës së djathtë, përcjellë.

Barcelona konfirmoi me një postim në rrjetin social Tëitter se Messi do mungojë në ndeshjen e fundit për këtë vit, atë ndaj Eibarit, por pastaj do rikthehet në stërvitje.

“Lionel Messi është duke kompletuar shërimin nga lëndimi në kofshën e këmbës së djathtë dhe pritet të rikthehet në stërvitje pas ndeshjes Barcelona – Eibar”, shkruhej në komunikatë.

Shtuar më 27/12/2020, ora 20:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori