Lajm i keq për Kombëtaren, dëmtohet rëndë Elsi Hysaj
Elseid Hysaj ka braktisur fushen e lojes pas nje demtimi horror që pësoi kunder Torinos në minutën e 31'.

Në dyluftim me Ansaldin mbrojtësi i Kombëtares bie në një pozicion shumë të keq.

Dyshimet e para janë për një dëmtim të qafës por akoma ska asgjë të konfirmuar nga infermieria e Napolit.

Shpresojmë që Elsi mos ketë asgjë serioze dhe të kthehet sa më shpejt në fushën e blertë. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2019, ora 19:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori