Lajm i madh për Liverpool para finales së Champions League
Liverpool ka marrë një lajm shumë të mirë në prag të finales së madhe të Ligës Champions Leagues.

Sulmuesi brazilian, Roberto Firmino, është duke u rikuperuar në kohë për të qenë i gatshëm për duelin kundër Tottenhamit.

Firmino duket se po e fiton garën me kohën për tu rikthyer në gjendjen e duhur fizike dhe të jap kontributin e tij.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar vet lojtari, i cili përmes rrjetit social, ‘Instagram’, ka ngarkuar një ‘Instastory’ ku ai shihet duke u stërvitur.

Kujtojmë që finalja e Champions Leagues do të luhet më 1 qershor në stadiumin e Atleticos "Wanda Metropolitano". /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2019, ora 23:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori