Lajm jo i mirë për Chelsea-n, i duhet të gjej portier
Pëlqej
Portieri i Chelseat, Thibaut Courtois, pas një interviste të dhënë në finalen e FA Cup, ka ngjallur dyshime se nuk do të shërbejë më në portën e "Bluve të Londrës" sezonin e ardhshëm.

Courtois, ka thënë se nuk e di ku do të luaj sezonin e ardhshëm dhe për këtë do mund të vendos vetëm pas përfundimit të Botërorit Rusi 2018.

“Siç e kam thënë edhe më përpara, mendoj se do ta shohim pas KupësBotës nëse do të jem lojtar i Chelseat edhe sezonin tjetër” ka deklaruar portieri belg.

“Do ta shoh çfarë do të ndodhë pas KupësBotës”, shtoi ai./albeu.com/


Shtuar më 20/05/2018, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori