Lajme pozitive për Milanin, Rebic dhe Krunic dalin negativ, Theo "pozitiv i rremë"
AC Milan sot përmes një komunikate zyrtare ka njoftuar publikun për testet e Covid-19.

Klubi italian njoftoi se dyshja, Ante Rebic dhe Rade Krunic kanë rezultuar negativ në testet e bëra.

Rasti i Theo Hernandez është i veçantë, pasi futbollisti siç duket ka pasur testin "pozitiv të rremë’".

Anësori do t’i rikthehet stërvitjeve menjëherë dhe do të jetë i gatshëm për sfidën ndaj Atalantas.

gatshëm priten të jenë edhe dyshja; Rebic/Krunic.
Shtuar më 21/01/2021, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori