Lajme pozitive për Realin, 3 yjet e skuadrës kthehen në stërvitje
Real Madridi është duke u përgatitur për ndeshjen e radhës kundër Huescas.

Pas humbjes befasuese nga Levante, "Los Blancos" synojnë këndelljen.

Sipas Diario AS, Sergio Ramos, Lucas Vazquez dhe Dani Carvajal që munguan në ndeshjen e fundit janë rikthyer në stërvitje të plotë.

Të tre kanë pasur probleme me lëndime dhe mungesa e tyre është vërejtur mjaftë shumë.

Mbetet të shihet nëse do jenë titullarë të tre në ndeshjen ndaj Huescas.
Shtuar më 02/02/2021, ora 09:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori