Lajme të këqija për Belgjikën, Lukaku mungon kundër Zvicrës
Belgjika do të luaj nesër kundër Zvicrës në stadiumin "Swissporarena", e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Por në këtë ndeshje Belgjika do të luaj pa sulmuesin e tyre, Romelu Lukaku.

Ai ka pësuar një dëmtim në gju dhe nuk ka udhëtuar me skuadrën. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori