Lajme të mira për Pilolin dhe Mancinin, Chiesa le pas dëmtimin
Federico Chiesa u dëmtua në ndeshjen ndaj Lazios fundjavën e kaluar duke u larguar nga fusha me lot.

Por për Piolin dhe Roberto Mancini vijnë tashmë vijnë lajme të mira.

Talenti Italian duket se ka një dëmtim të lehëtë në bark teksa lojtari iu nënshtrua disa terapve ku bëhet e ditur se nuk ka asnjë rrezik.

Ndërkohë trajneri i Fiorentinës Pioli shpreson të rimarrë anësorin në ndeshjen kundër Cagliarit.Shtuar më 12/03/2019, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori