Lajme të mira për Sarrin, Chiellini kthehet përsëri në fushë (VIDEO)
Pas një mungese të gjatë për arsye dëmtimi, mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini është kthyer në fushën e blertë.

Me një video të postuar në Instagram, Chiellini ndezi entuziazmin e tifozëve të Juventus.

Kapiteni i “Zonjës së Vjetër” shihej duke bërë disa ushtrime të lehta me trajnerin e fitnessit.

Sigurisht që rikthimi i tij kërkon kohë, por për trajnerin Sarri dhe tifozët juventin ky është një lajm shumë i mirë.

"Më në fund përsëri në fushë ! " shkuante Chiellini krah videos
Shtuar më 22/11/2019, ora 20:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori