Coutinho do të bëhet shumë shpejt lojtar i Barcelonës, shikoni çfarë po ndodh (VIDEO)

Pëlqej
Kjo video tregon qartë se Liverpooli ka dhënë dorëheqjen për të humbur Philippe Coutinho tek Barcelona.

Skeda e postuar në Tëitter tregoi një anëtar të stafit që hoqi imazhin gjigant të brazilianit nga dritarja e përparme e dyqanit zyrtar në sheshin Williamson.

Barcelona është e vendosur të kthehet me një ofertë të tretë për mesfushorin pas ofertave prej 72 millionë paund dhe 90 milion paund të cilat u refuzuar, përcjell Albeu.com.

Kjo nuk i ndaloi tifozët në Twitter duke pyetur nëse 25-vjeçari po shkon për në Spanjë. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori