"Lajthit" tifozi, vendos 100 mijë euro për fitoren e Juves
Një bastvënës mëngjesin e djeshëm ka vendosur një bast të çmendur në një kompani bastesh në Itali "Snai". Ai ka vënë një shumë të frikshme, 100 mijë euro për që sfida mes jvuentusit dhe Interit të mbyllet në shifrat 3-1.

Pronari i kompanisë i ka kërkuar sqarime për këtë shumë, teksa ai ka rrëfyer se dëshiron që të bëhet një person i pasur, duke pretenduar se e di rezultatin e ndeshjes, raporton Albeu.

Besojeni ose jo, por nëse rezultati del 3-1, ai do të fitojë 2 milionë euro./albeu.com/

Shtuar më 05/02/2017, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori