Lampard: Conte është një trajner fantastik
Frank Lampard thotë se Antonio Conten është një trajner fantastik por ka pranuar se Chelsea ka nevojë ende për ndryshime për të prëmirësuar mentalitetin e skuadrës.

“Mendojë që Conte është një trajner fantastik”, tha Lampard .

“Ai ka qenë i sukseshëm për Chelsean. Këtë vit kemi parë zhgënjim, por ajo çfarë bëri vitin e kaluar ishte jashtëzakonisht një arritje e madh. Kështu që tani do të kemi shumë debat këtë verë për të”.

“Por, ajo çfarë ka nevojë Chelsea është pozitiviteti. Ne duhet të shikojmë përpara dhe të gjejmë të ardhmen. Ky vit ishte shumë negativ. Nëse dikush dëshiron që të largohet nga kjo aferë dashurie, atëherë duhet ti ndaj rrugët”, ka thënë legjenda e Chelseat. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori