Lampard: Mancester, s'ke ku shkon!
Albeu.com
Frenk Lampard beson se Çelsi është gati t’ia marrë titullin e Premier Ligës Mançester Junajtid. “Ne e dimë cilësinë e lojtarëve që kemi, këtë e kemi treguar edhe gjatë këtij sezoni”, ka thënë Lampard.
“Kemi fituar me Mançester Junajtid, Liverpulin dhe Arsenalin, duke luajtur me formacione të ndryshme. Tani ne duhet të përqendrohemi tek takimi i “Old Traford”.

“Ne kemi bërë disa paraqitje zhgënjyese kohët e fundit dhe duhet t’u kërkojmë falje tifozëve për këtë”- pëfundoi mesfushori.
Shtuar më 29/03/2010, ora 23:15
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori